Ballina FOTO ​Lajm i mirë për Realin

​Lajm i mirë për Realin

1491
0
SHPËRNDAJE

Danil Carvajal tashmë ka kaluar rrezikun e madh dhe shumë shpejtë do të jetë gati për të luajtur

Mbrojtësi spanjoll, Dani Carvajal kishte probleme me zemrën pas një virusi, por tashmë ai është zhdukur dhe lojtari do të jetë gati shumë shpejtë.

Carvajal nuk ka stërvitur që nga 30 shtatori, për shkak të një virusi, që ia kishte infektuar membranën e zemrës.

Por, ky infeksion tashmë ka kaluar dhe lojtari shumë shpejtë do të jetë nën urdhrat e Zidane, shkruan AS.

Por, pavarësisht kësaj, mjekët e Realit do të jenë të kujdeshshëm me Carvajal dhe gjendjen e tij.