Ballina MAGAZINË Ky reper shqiptar në kenget e tij thuan jeten e vet

Ky reper shqiptar në kenget e tij thuan jeten e vet

859
0
SHPËRNDAJE

Ky reper shqiptar në tekstet e tij thuan jeten e vet në realitet reperi shqiptar vjen nga Gjilani dhe jeton dhe vepron në Zvicer,
Si shumë artista të tjerë edhe KujtimGjilani është aktiv në rrjete sociale i cili ndan postime të shumta me ndjekësit e tij.

Ai shihet nga se ne këngen e tij te fundit me xhirime reale per jeten reperit, ai ka një rol shumë interesant ne skenen hip hop shqiptar

prandaj ndiqeni video e kenges se fundit