Ballina AKTUALE Luginë:Ulen sërish temperaturat reshje shiu dhe borë në zonat malore

Luginë:Ulen sërish temperaturat reshje shiu dhe borë në zonat malore

773
0
SHPËRNDAJE

Nga sot  rikthehen temperaturat tipike të stinës së dimërit, edhe pse tashmë jemi në pranverë.

Parashikimet për ditët në vazhdim tregojnë se gjithë java do të këtë me rreshje shiu reshjet pritet të jenë intensive.Lugina24.com