Ballina AKTUALE Agon Amiga dhe K-Albo do të vijnë me bashkëpunim

Agon Amiga dhe K-Albo do të vijnë me bashkëpunim

1039
0
SHPËRNDAJE

Agon Amiga dhe K-Albo i kanë bashkuar forcat për të ardhur me një bashkëpunim të ri muzikor.

Dy reperët kanë njoftuar përmes rrjeteve sociale se së shpejti do të vijnë me një projekt të ri që është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Në bazë të njoftimit, për xhirimin e videoklipit është angazhuar produksioni XL Films, ndërsa “Ha sha po thu” duket të jetë titulli i këngës

https://www.instagram.com/agon.amiga/?utm_source=ig_embed&ig_mid=W7ZW9gABAAG6zhrrv6_8aGDk6Z-I

Në rrjetet sociale tashmë është publikua një video e shkurtër që është fragment i videos së re muzikore
Milot Ramadani, i njohur me emrin artistik K-Albo, gjatë këtij viti ka realizuar disa këngë që kanë bërë bujë
Vet” është projekti që numëron mbi dy milionë shikime në YouTube, ndërsa është ‘diss’ për disa reperë të skenës sonë