Ballina LAJME E FUNDIT RAJONI Alarmante: Një “drogë” e re po e zëvendëson marijuanën në Kosovë

Alarmante: Një “drogë” e re po e zëvendëson marijuanën në Kosovë

1564
0
SHPËRNDAJE

Një “drogë” e re po e zëvendëson marijuanën tek të rinjtë kosovarë

Ajo blihet pa asnjë pengesë në barnatore edhe pse një gjë e tillë nuk duhet të lejohet pa recetë të mjekut.

“Xanax”, siç njihet ndryshe “ALPRAZOLAM”, përdorët për trajtimin e ankthit dhe sulmeve të panikut.