Ballina MAGAZINË Nora Istrefi vjen super ‘hot’ në bashkëpunimin me Mixey-n

Nora Istrefi vjen super ‘hot’ në bashkëpunimin me Mixey-n

1166
0
SHPËRNDAJE

‘As ni gotë’ hiti veror nga Mixey dhe Nora Istrefi

Nora Istrefi dhe Mixey sapo kanë publikuar projektin e tyre, përcjell “Zeri.info”.

“As ni gotë”, kënga e re e tyre padyshim se do të jetë hiti i kësaj vere.

Për dallim prej herëve tjera, në këtë këngë ka dorë edhe Era Istrefi, transmeton “Zeri.info”.

Për tekstin dhe melodinë e këngës janë përkujdesur motrat Istrefi, Nora dhe Era ndërkaq video-klipin e veçantë e ka realizuar Entermedia.

Pritet që edhe kjo këngë të shndërrohet në një nga hitet verore me këtë paraqitje të ‘nxehtë’ të këngëtares Istrefi. /ZËRI/