Ballina AKTUALE Mr Wolf eshte i vetmi reper real shqiptar ( Video...

Mr Wolf eshte i vetmi reper real shqiptar ( Video )

2705
0
SHPËRNDAJE

Mr Wolf eshte i vetmi reper real shqiptar dhe i cili per momentin gjindet ne burgje te Frances me vite me radh, ai e lansoj muziken e re me videoklip 100% real per shkaqe qe ende eshte i paraburgosur i padenuar per ate arsye ska inqizime te ti shkaku se prokuroret e percjellin edhe ne portale.

Presim te lirohet sa me shpejt sepse te gjith ata qe jan real e dojn reperin e madh shqiptar MR WOLF E7.