Ballina LAJME E FUNDIT Përplasje e frikshme mes një Golf 4 dhe Audi 80, në rrugën...

Përplasje e frikshme mes një Golf 4 dhe Audi 80, në rrugën Gjilan-Bujanoc

1069
0
SHPËRNDAJE

Një aksident i frikshëm, por për fat të mirë pa pasoja në njerëz ka ndodhur sot tek vendi i quajtur Banja e Dobërqanit
Një Golf 4 është përplasur me një veturë të tipit Audi 80 në rrugën Gjilan-Bujanoc. Dyshohet që njëri nga shoferët ka qenë i moshës së mitur.

Aksidenti ka patur dëme të mëdha materiale, por sipas informacioneve të para, nuk ka viktima./Indeksonline/