Ballina MËSHUM KURIOZITETE PREKESE: E denuan me vdekje, deshira e fundit e kriminelit tronditi boten!

PREKESE: E denuan me vdekje, deshira e fundit e kriminelit tronditi boten!

818
0
SHPËRNDAJE

-Mama nese do kishte drejtesi ne kete bote do te ishim te dy te denuar jo vetem une.

je po aqe fajtore sa une, madje je fajtore edhe per jeten qe do humb.

E mban mend kur solla ne shtepi nje bicikletë te vjedhur..??

 

-Me ndihmove ta fshihja qe babai te mos e zbulonte dhe te mos me denonte.E mban mend kur vodha para tek komshinjt..?

Mama une isha thjeshte nje femije qe kishte nevoje te korigjohej dhe jo te me aprovohej cdo gje qe beja.

Falemderit mama,qe me dha jeten dhe qe me ndihmove ta humbasë….Djali yt Kriminel.