22.8 C
Bujanovac,Preshevë
E diel, 14 Korrik, 2024

SOCIALE

Ballina LAJME E FUNDIT SOCIALE

PREKESE: E denuan me vdekje, deshira e fundit e kriminelit tronditi boten!

-Mama nese do kishte drejtesi ne kete bote do te ishim te dy te denuar jo vetem une. je po aqe fajtore sa une, madje...

Kryetari në detyrë i komunës së Preshevës Shqiprim Arifi mori premtime të fuqishme nga...

- Kryetari i Turqisë Erdogan s'bashku me 10 Ministra dhe mbi 200 Biznese të fuqishme nga Turqia qëndroi rresht tri dita për vizitë zyrtare...

Ja sa do te jene denimet nese tejkaloni shpejtesine ne vende te banuara

Siç shkruajnë mediat serbe, vozitësit që vozisin ndërmjet 70 deri 80 km/h në vende të banuara nuk dotë marrin asnjë pikë negative, nuk do...