Ballina LAJME E FUNDIT BOTË EMOCIONUESE :David Beckham zbukuron diten e fansit te tij me te madh….

EMOCIONUESE :David Beckham zbukuron diten e fansit te tij me te madh….

848
0
SHPËRNDAJE

https://www.youtube.com/watch?v=9c_RLAozQcI

-Kjo eshte dita me e mire e jetes time eshte shprehur Moin Younis.

17vjecari vuan nga nje semundje e lekures e cila shkakton  fluska dhe gjakderdhje ne momentin qe prek lekuren.Nderkohe qe lajmin per fitusin e cmimit e ka marre personalisht nga vete Beckham….