Ballina AKTUALE Digjet një shtëpi në Bujanoc(foto&video)

Digjet një shtëpi në Bujanoc(foto&video)

1042
0
SHPËRNDAJE

Digjet një shtëpi në Bujanoc(foto&video)

Një shtëpi mbrapa xhamisë së qytetit në Bujanoc është djegur.

Sipas informacioneve nuk ka të lënduar, banorët kan arritur të largohen nga shtëpia me kohë.

Ekipet e rendit dhe zjarrfikësat janë në vendin e ngjarjes./