Ballina LAJME E FUNDIT Gold Ag ngushëllon familjen Haradinaj: Faleminderit baca Hilmi për bijtë që ia...

Gold Ag ngushëllon familjen Haradinaj: Faleminderit baca Hilmi për bijtë që ia fale kësaj toke

2341
0
SHPËRNDAJE

Gold Ag ka ngushëlluar familjen Haradinaj duke postuar një fotografi me të ndjerin, Hilmiun.

Ai e falënderoi për bijtë që i fali kësaj toke.

“Ngushllime familjes Haradinaj, faleminderit baca Hilmi per bijt qe ja fale kesaj toke.Zoti te meshirofte dhe te shperblefte me te mirat e tij.Do ta mbaj kujtim dekoraten “SHKELZEN HARADINAJ” qe ma dhurove ti dhe kryetari i atehershem Rasim M. Selmanaj”, shkroi këngëtari nën imazhin ku shihet duke ia zgjatur dorën njëri-tjetrit në një ngjarje.

Hilmi Haradinaj, babai i kryeministrit të vendit, Ramushit, ndërroi jetë në mëngjesin e së dielës pas një sëmundje e cila nuk u bë e ditur./Lugina24