Ballina LAJME E FUNDIT RAJONI Verë në shehër, dimër në mal, sa e bukur Brezovica (Foto)

Verë në shehër, dimër në mal, sa e bukur Brezovica (Foto)

1221
0
SHPËRNDAJE

Temperaturat pranverore kanë gjallëruar Prishtinën dhe qendrat e qyteteve tjera në Kosovë. E bukur dhe e gjallë duket edhe Brezovica.

Bora që ka rënë ka mundësuar që shumë turistë të shijojnë një ditë perfekte në këtë qendër turistike.

Turistët thonë se ka borë mjaftueshëm për skijim dhe se janë duke shijuar një ditë të bukur pushimi./