Ballina MAGAZINË Klipi i Erës kalon milionëshin e parë në YouTube, këngëtarja shprehet e...

Klipi i Erës kalon milionëshin e parë në YouTube, këngëtarja shprehet e kënaqur

696
0
SHPËRNDAJE

Bashkëpunimi i shumëpritur i Era Istrefit me French Montanan u lansua para dy ditësh dhe kënga tashmë është duke u pritur shumë mirë nga fansat e dy këngëtarëve.

“No I Love Yous” titullohet kënga e re, e cila u publikua me 29 shtator në kanalin e shpërndarjes së videove, YouTube.

Dhe që në ditën e dytë pas lansimit, videoklipi është shikuar më shumë se një milion herë nga pëlqyesit e muzikës së dyshes.