Ballina FOTO 400 milionë klikime për “Unforgettable” nga French Montana

400 milionë klikime për “Unforgettable” nga French Montana

1014
0
SHPËRNDAJE

Hip hop superylli, French Montana, ka publikuar kohë më parë videoklipin e tij “Unforgettable”.

“Unforgettable” është realizuar në prill në Ugandë në një video karakteristike me shumë fëmijë afrikanë duke vallëzuar. Video që pati regji nga vet French Montana u pëlqye mjaft shumë.

French Montana në hitin “Unforgettable” me vallëzimin unik. Ky klip u xhirua në Ugandë dhe ai dha donacion 100 mijë dollarë për fëmijët pjesëmarrës në klip.

Video ka arritur tashmë 400 milionë klikime dhe është certifikuar me platinum.