Ballina MAGAZINË Dj Dasul nga Presheva më i kërkuari në diasporë

Dj Dasul nga Presheva më i kërkuari në diasporë

4569
0
SHPËRNDAJE

 

Dj Dasul vje nga Presheva jeton në Zvicer dhe punon si dj plot 15 vite karier në clube të natës. Plot vite me tash eshte dj kërkohet mjaft shumë në mbrëmjet argëtuese si ngjarjet e ndryshme.Përndryshe, ai është edhe Dj resident i clubit ‘INSOMNIA’ në Lausanne Zvicrës.

Tashmë është e qartë se karriera e Dj Dasul është me pervoj shum vjeqare dhe në tregun Diaspores ka nisur në mënyrën më të mirë.

Ai njeherit si producent në periudhen te viteve  2010,2011 ishte me projekte me bashkpunim me Orhan G  të kengës kce kce kce, bashkpunimi Mentor Kurtishi dridhe dridhe që mund te ndiqni ne kanalin youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=G_7q-8MDH-U&feature=youtu.be