Ballina MËSHUM SHOWBIZ Në urimin e ditëlindjes për Mozzikun, Loredana konfirmon shtatzëninë

Në urimin e ditëlindjes për Mozzikun, Loredana konfirmon shtatzëninë

1053
0
SHPËRNDAJE

Reperi i njohur Mozzik sot (e shtunë) feston ditëlindjen e tij të 23-të.

Urimet e tij për ditëlindje kanë qenë të shumta, gjersa një nga urimet më të veçanta, Mozzik e ka marrë nga e dashura e tij, Loredana Zefi.

Kjo e fundit është përfolur me muaj të tërë në media se është shtatzënë, gjersa vet çifti nuk dolën me asnjë deklaratë rreth kësaj çështje.

Por, së fundmi, ka qenë Loredana ajo e cila në një urim të gjatë të bërë ndaj të dashurit të saj në Instagram, e ka uruar atë për ditëlindje, ndërsa edhe ka konfirmuar shtatzëninë në pjesën ku thotë se çifti po presin shumë gjëra të reja.

Ajo e ka bërë urimin në gjermanisht, pasi ata jetojnë në Zvicër dhe të dy e njohin gjuhën gjermane.

“Urime ditëlindjen Mozzik, përveç që je burri im ju jeni miku im në të njëjtën kohë! Në çdo person, unë mund të dëshiroj të ndryshoj diçka, por tek ti jo. Për mua, ju jeni po aq i përsosur. Ne do të presim shumë gjëra në jetë, një tashmë është shumë afër! Ti e di se çfarë dua të them ? ! Happy Birthday Mozzik aka Gramoz! @mozzik #bonnyandclyde”, ka shkruar ajo.

Përndryshe, “Bonnie&Clyde” mban titullin kënga e fundit që dyshja sollën së bashku, këngë e cila u prit shumë mire nga publiku dhe arriti shifra të larta klikimesh në YouTube. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=K_VSYdbgZIY