Ballina AKTUALE Përleshje në sallën e kuvendit në Preshevë, këshilltarët nga radhët e PVD-së...

Përleshje në sallën e kuvendit në Preshevë, këshilltarët nga radhët e PVD-së dhe APN-së (Video)

663
0
SHPËRNDAJE

Përleshje në sallën e kuvendit në Preshevë, këshilltarët nga radhët e PVD-së dhe APN-së (Video)

Përderisa në foltore ishte këshilltari nga radhët e PDSH-së Shpat Aliu i cili po debatonte me kryetarin e komunës së Preshevës z.Shqiprim Arifi i cili ishte ngritur në këmb ku situata ishte shumë e tensionuar nga ana tjetër ndërmjet këshilltarëve Rinor Krasniqi nga radhët e PVD-së dhe Fatlum Kadriu këshilltarë nga radhët e Alternativës për Ndryshim situata kishte eskaluar dhe dhe debati verbal ka kaluar në grushta nga këta dy këshillatrë. Këto janë vetëm disa pamje ku RTV Aldi ka arritur ti sigurojë, ndërkaq menjëher është ndërprerë dhe seanca për një pauzë të shkurtër, rtvaldi.com

Për më shumë video më poshtë

https://youtu.be/_VDubwKEwnM

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com