Ballina VIDEO Vuçiqi refuzon të bëjë fotografi me Metën (Video)

Vuçiqi refuzon të bëjë fotografi me Metën (Video)

1422
0
SHPËRNDAJE

Presidenti si Serbisë, Aleksandër Vuçiq, pas përshëndetjes me nikoqirët e Samitit të Brdo-Brijunit sot në Tiranë ka refuzuar të bëjë foton e përbashkët me ata.

Kreu i shtetit serb ishte i vetmi që refuzoi të bëjë fotografinë me presidentin shqiptar, Ilir Meta, homologun e tij slloven, Borut Pahor, si dhe atë kroate Kolinda Grabar Kitaroviq.