Ballina Uncategorized ‘Qumili’ Sonte në Bujanoc (FOTO)

‘Qumili’ Sonte në Bujanoc (FOTO)

2007
0
SHPËRNDAJE

Nën organizimin e shtëpisë së kulturës në Bujanoc, e shtune me datë 24.03.2018, do të organizohet një komedi, ku do të marrin pjesë Sevdai Radogoshi – Qumili dhe Bim Radogoshi.

Kjo komedi, e llojit ‘stund-up’, do të shfaqet prej orës 18:00, në sallën e madhe të shtëpisë së kulturës në Bujanoc.

Hyrja për të gjithë shikuesit, do të jetë falas./