Ballina MAGAZINË Enca Haxhia publikon klipin ri “Dua”, vjen me skena ‘të nxehta’ me...

Enca Haxhia publikon klipin ri “Dua”, vjen me skena ‘të nxehta’ me modelin portugez

1545
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor “Dua”.

Kënga është ritmike e zhanrit R&B, dhe flet për një dashuri të dyfishtë.

Klipi i këngës është mjaft ‘i nxehtë’ dhe përmban skena erotike.

Këngëtarja Enca Haxhia vjen me skena ‘të nxehta’ në klipin e ri “Dua”. (Foto: YouTube)

Pjesë e klipit është edhe modeli i njohur portugez Pierluigi Fracassi, i cili shfaqet duke shkëmbyer puthje në disa skena ‘të nxehta’ me këngëtaren.

Modeli portugez Pierluigi Fracassi, pjesë e klipit të ri “Dua” të këngëtares Enca Haxhia (Foto: YouTube)

Vet Enca kishte treguar muaj më parë se ky do të ishte klipi më eksplicit që ka realizuar ndonjëherë.

Sa i përket këngës, “Dua” duket të ketë një melodi të pëlqyeshme për veshin e publikut, me tendencën për t’u par videon