Ballina FOTO Fundjava, parashikimi i motit. borë pas te hënes me shi.

Fundjava, parashikimi i motit. borë pas te hënes me shi.

954
0
SHPËRNDAJE

Përgatituni sërish për reshje në fundjavë. Në gjithë Luginen edhe javen ardhme koha me shi dhe bore.

Sot në gjithë luginen Preshevë dhe Bujanoc bora mbulon gjitha rruget.

Ndërsa reshje priten dhe gjat vikedit qe sjell fuqizim të mëtejshëm duke gjeneruar shira . Më të dendura r dhe borë koha vikend shfaqet :

Nga java e ardhsme temperaturat do të pësojnë rritje të lehtë dhe graduale.