Ballina LAJME E FUNDIT Aksident i frikshëm në Tërnoc, një Person lënduar rëndë

Aksident i frikshëm në Tërnoc, një Person lënduar rëndë

1212
0
SHPËRNDAJE

Një aksidenti i rëndë raportohet se ka ndodhur në Tërnoc, në rrugen drejtim stadionit.

Një makinë tip “Bmw” ka goditur banderit me shpejtesi te madhe ka dalë nga rruga duke përfunduar disa metra larg saj.

Në makinë 2 persona, 2 mashkull shoferi që drejton makinen eshte lenduar .

“Shoferi është në gjendje shumë të rëndë, ngaste veturen me shpejtesi te madhe ne drejtim te gabuar duke cili dalë komplet nga rruga madje disa metra larg. Erdhi ambulanca dhe i mori shoferin i cili ështe lënduar shpresoj të mos jetë shumë serioze dhe të mos humbasë jetën asnjëri”, tha një dëshmitar.