Ballina LAJME E FUNDIT Bujanoc – një vetur ka goditur një këmbësor në qendër të Bujanocit...

Bujanoc – një vetur ka goditur një këmbësor në qendër të Bujanocit (Foto)

733
0
SHPËRNDAJE

Në qendëren e qytetit të Bujanocit, afër pompos së benzines ka ndodhur një aksident ku një veturë e tipit volkswagen (Golf 1) me targa të Bujanocit, ka goditur një këmbësor të moshuar i cili me ndihmën e shpejt është transportuar për në shtëpin e shëndetit në Bujanoc.
Në një aksident i cili ka ndodhur rreth orës 17:00 ku një veturë marka Golf 1, me targa të Bujanocit ka goditur një këmbësor të moshuar i cili ka mbetur i lënduar dhe është transportuar me ndihmën e shpejt për në shtëpin e shëndetit për tratmanet mjeksore, në vendin e ngjarjes ka dalur edhe policia./BujanociNet