Ballina MAGAZINË “Kanga Mi Gna”, projekti më i ri i dj avi panel...

“Kanga Mi Gna”, projekti më i ri i dj avi panel ft Zehava cohen

591
0
SHPËRNDAJE

projekti më i ri Mi Gna  nje kang remix me vokal te Zehavala cohen  stil house oriental te kenges te krijuara  kohë më parë nga  Super Sako dhe Hayko .

https://www.youtube.com/watch?v=7dOSrfYtKgQ