Ballina MAGAZINË Kënga e bon bon e ndez beogradin (video)

Kënga e bon bon e ndez beogradin (video)

1678
0
SHPËRNDAJE

të shtunen në club wintage stage në Beograd mbrëm nuk mungoj edhe atmosfera e kenges shqipe: bon bon te modifikuar remix nga dj protone cili dhe performoj këtë club. publiku e kuptojn pse ështe shqip teksti por nuk ka rëndesi ata gjith luajn. video: