Ballina AKTUALE Luginë:Nesër shi dhe diell, gjithë java me diell pa të reshura!

Luginë:Nesër shi dhe diell, gjithë java me diell pa të reshura!

975
0
SHPËRNDAJE

Për Neserme  parashihet të mbajë mot me vranësira të dendura të cilat gjatë ditës mund të përcillen dhe shi edhe me zbrazje atmosferike

Gjithë java do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme. Temperatura minimale do të luhatet në mes 1oC  deri 22 gradë C, ndërsa më e larta  do të arrinë deri në 27 gradë C.