Ballina AKTUALE Maturantet sërb në Bujanoc këng nacionaliste ‘Kosova është toka jon’ (Video)

Maturantet sërb në Bujanoc këng nacionaliste ‘Kosova është toka jon’ (Video)

678
0
SHPËRNDAJE
Një grup Maturanteve te gjenerates 2018 ne sheshin e Bujanocit  mblidhen të Ejtën per festen e gjenerates se fundit ata festojn me flamur dhe me këng antishqiptare siq ështe ‘kosova je moja zemlja’ në shqip Kosova ështe toka jon për qëllim të ndërgjegjsojë publikun shqiptar në Bujanoc në kete video trasmetoj live portali Bujanovacke. Lugina24.com

https://youtu.be/Pae-azgeSlk