Ballina AKTUALE Ndërron jetë ish-ushtari i UÇPMB-së Argtim Salihi (Bebi) nga Tërnoci

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇPMB-së Argtim Salihi (Bebi) nga Tërnoci

733
0
SHPËRNDAJE

Në orët e pas ditës së sotme ka ndërruar jetë Aktrim Salihi nga Tërnoci i Bujanocit.

Aktrim Salihi ishte një ndër themeluesit e parë të ish UÇPMB-së.

Ngushëllime familjes, miqëve dhe të gjithë atyre që e njohën.(lugina24)