Ballina LAJME E FUNDIT Parashikimi i motit për fundjavë

Parashikimi i motit për fundjavë

667
0
SHPËRNDAJE

Gjatë vikendit do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesshme

Vranësirat gjatë natës së të shtunës dhe të dielën nuk do të jenë stabile, do të shoqërohen me erëra dhe reshje shiu.

Nëpër disa vende të izoluara do të ketë kushte për shkarkime rrufesh.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës nga 12-19 gradë celsius