Ballina TEKNOLOGJI Shfaqet Galaxy J7 (2018), vjen me procesorin më të ri të Samsungut

Shfaqet Galaxy J7 (2018), vjen me procesorin më të ri të Samsungut

1475
0
SHPËRNDAJE

Është shfaqur një model i ri i Samsungut, me numër të modelit SM-J720, në uebfaqen e njohur GeekBench.

Ky model supozohet se mund të jetë Galaxy J7 për vitin 2018, transmeton Koha.net.

Sipas GeekBench, Galaxy J7 (2018) pritet të vijë me ekran 5.5-inç, procesor Exynos 7885, kartelën grafike Mali-G71, 3 GB RAM memorie, si dhe do të punojë me sistemin operativ Android 8.0.

Procesori Exynos 7885 ende nuk është lansuar zyrtarisht.