Ballina LAJME E FUNDIT Shkup, babai e gjen të vdekur djalin e tij

Shkup, babai e gjen të vdekur djalin e tij

728
0
SHPËRNDAJE

Më 3 janar 2019, në orën 07:35, në stacionin policor të Çairit, M.M. (29) nga Shkupi ka raportuar se po atë ditë, në orën 06:00 në shtëpinë e tij, ai ka vërejtur se djali i tij nuk po jepte shenja jete.

Ekipi i ndihmës emergjente mjekësore ka konfirmuar vdekjen. Është kryer inspektim, dhe me urdhër të Prokurorit Publik, do të kryhet autopsia, njoftojnë nga MPB-ja, shkruan Alsat M.