Ballina MAGAZINË Shyhrete Behluli dhe Gold AG gati projektin e ri (Foto) Këta...

Shyhrete Behluli dhe Gold AG gati projektin e ri (Foto) Këta të dy kanë kohë që po sjellin bashkëp

948
0
SHPËRNDAJE

Këta të dy kanë kohë që po sjellin bashkëpunime shumë të suksesshme së bashku.

Tashmë ata kanë gati edhe projektin e ri, i cili pritet ta publikojnë së shpejti,

Këtë e ka bërë të ditur vet Goldi, përmes një postimi në llogarinë e tij në “Instagram” ku i kanë pyetur fansat se kur dëshirojnë të del ky projekt

Emri i kësaj kënge është “Gurbetqari” dhe do të jetë e shoqëruar me videoklip./Indekosnline/