Ballina MAGAZINË Genc Prelvukaj dhe NRG Band me detaje nga projekti i përbashkët (Foto)

Genc Prelvukaj dhe NRG Band me detaje nga projekti i përbashkët (Foto)

785
0
SHPËRNDAJE

Genc Prelvukaj dhe NRG Band kanë vendosur që këtë verë t’i bashkojnë forcat dhe të vijnë me një projekt të përbashkët muzikor.

Dyshja ka dhënë detaje përmes rrjeteve të tyre sociale. Genci ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, ku tregon se sot kanë përfunduar edhe gjirimet e klipit, shkruan Indeksonline.

 

 

Kënga mban titullin ‘Dashnia jeme”, ndërsa nuk kanë dhënë detaje se kur do të lansohet./Indeksonline/