Ballina MËSHUM SHOWBIZ Ronela Hajati do vijë shumë seksi me klipin e ri (Foto)

Ronela Hajati do vijë shumë seksi me klipin e ri (Foto)

914
0
SHPËRNDAJE

Ronela Hajati di si të mos bëhet asnjëherë bajat me paraqitjet e saja.

Këngëtarja luan shumë me grimin dhe flokët, shkruan Indeksonline. Ajo nuk shfaqet kurrë e njëjtë.

Edhe këtë herë, Ronela do vijë ndryshe dhe shumë seksi me videoklipin e ri që do lansohet në prill.

Siç ka bërë të ditur vet Ronela, kënga do titullohet “Maje men”, shkruan Indeksonline.