Ballina MAGAZINË Dua del në rrugë tërësisht transparente, ekspozon të pasmet

Dua del në rrugë tërësisht transparente, ekspozon të pasmet

731
0
SHPËRNDAJE

Është një nga këngëtaret me origjinë shqiptare, e cila po korr shumë sukses në Britani.

Padyshim shumë nga këngët e Dua Lipës janë kthyer në hite dhe pëlqehen pafund. Këtë herë ajo ka publikuar në foto në rrjete sociale ku shfaqet e veshur tërësisht me transparente, ndërkohë që ka ekspozuar të pasmet.

“Ku është makina ime”,-ka shkruar Dua, por mendja e ndjekësve të saj në Instagram duket të jetë diku tjetër.